Linia produktów dla Hoteli i Restauracji

LEASING POŚCIELI HOTELOWEJ


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów dla których istotne jest rozłożenie kosztów wprowadziliśmy do naszej oferty leasing pościeli hotelowej. Decydując się na leasing pościeli hotelowej jako firma istniejąca na rynku od przeszło 30 lat, możemy zapewnić odpowiednią obsługę. Dlaczego warto wybrać rental pościeli?

Pamiętając, że zakup pościeli hotelowej, tekstyliów niezbędnych do wyposażenia całego hotelu wiąże się z nakładem finansowym, a w momencie kiedy chcielibyśmy tego uniknąć, leasing pościeli hotelowej jest idealnym rozwiązaniem. Oferta leasingu pościeli hotelowej daje możliwości jednorazowej redukcji kosztów, przy jednoczesnej gwarancji, że obiekt hotelowy będzie pracował ze stałym dostępem do produktów potrzebnych do funkcjonowania i obsługi gości. Leasing pościeli hotelowej pozwala uniknąć dużych nakładów inwestycyjnych związanych z zakupem m.in. pościeli hotelowej, ręczników hotelowych, szlafroków do spa.

Na czym to polega ?

Rental pościeli hotelowej polega na przekazaniu w użytkowanie tekstylia, zapewniając całą obsługę logistyczną. Pozwala to zaoszczędzić Państwu czasu na obsługę związaną z transportem brudnych tekstyliów do pralni i odbieraniem czystych. Kalkulacja kosztów uwzględnia leasing pościeli hotelowej w oparciu o faktyczne ich używanie. Reasumując leasing pościeli hotelowej, pozwala zoptymalizować koszty. Płacą Państwo jedynie za asortyment, który w danej chwili jest wykorzystywany w hotelu. Leasing pościeli hotelowej biorąc pod uwagę obłożenie obiektu w poszczególnych okresach roku, pozwala lepiej planować budżet. Ponadto rental pościeli hotelowej pozwala zaoszczędzić na miejscu do magazynowania, tu nasza firma w zależności od Państwa potrzeb przejmuje tą rolę.

Leasing pościeli hotelowej, oferowany przez naszą firmę jest następstwem wieloletniej współpracy w branży hotelarskiej, w której posiadamy opinie sprawdzonego partnera.

Mając na uwadze najwyższą jakość, która jest wpisana w statut naszej firmy pranie tekstyliów powierzamy wyłącznie sprawdzonym i zaufanym firmom, dla których tak samo jak dla nas jakość stawiana jest na pierwszym miejscu. Zdajemy sobie sprawę, jak dla Państwa jest istotne, aby leasing pościeli hotelowej był dla Państwa dobrany w optymalny sposób. W związku z powyższym to my niwelujemy ryzyka jakie mogą nastąpić przy doborze zakładów pralniczych, których mogą okazać się zupełnie nie przystosowane do branży HORECA.

Leasing pościeli hotelowej, zawsze jest ustalany z osobistym opiekunem, który dokładnie przedstawi założenia, oraz koszty jakie będą się pojawiać w momencie takiej współpracy.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z Państwa opiekunem.