Linia produktów dla Hoteli i Restauracji

DLA HOTELI


Pościel hotelowa to znaczący a zarazem mocny punkt naszej oferty. Pierwszą jego odsłoną są kołdry i poduszki naturalne z puchu, pierza i półpuchu, ciekawa kolekcja kołder i poduszek w wykonaniu antyalergicznym. Początki firmy sięgają połowy lat 80-tych, od tego czasu postrzegani jesteśmy jako sprawdzony producent kołder o najwyższej jakości, którą docenili zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni.

Naturalnym następstwem rozwoju produktów firmy było, aby zaoferować kompletne wyposażenie pokoju hotelowego. W związku z tym pojawiły się ręczniki hotelowe, podkłady na materace, pościel hotelowa. Pościel hotelowa, którą produkujemy od przeszło 30 lat, znalazła uznanie u najbardziej wymagających klientów, gości hotelowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających, stworzyliśmy rozwiązania, gdzie pościel hotelowa jak i pościel ekskluzywna dla klienta indywidualnego produkowana przez firmę Morfeusz spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości materiałów, wykonania detali. 30 letnie doświadczenie jako: producent kołder, pościeli hotelowej, pościeli ekskluzywnej pozwala nam stwierdzić, że możemy uważać siebie za godnych partnerów w tej dziedzinie. Pracując z klientem jesteśmy w stanie sprostać jego najwyższym oczekiwaniom, które przed nami postawi pod względem jakości, trwałości, estetyki wykonania. Grono naszych ekspertów zawsze pozostaje do Państwa dyspozycji, dzięki czemu hasło „Projektuj swój sen” stanie się faktem. Profesjonalizm jaki jesteśmy w stanie zaoferować sprawi, że pościel hotelowa, pościel ekskluzywna sprosta najwyższym wymaganiom w zakresie estetyki, funkcjonalności kosztów utrzymania.

Wraz ze zwiększającym się obłożeniem obiektów hotelowych, zauważyliśmy potrzebę, że naszym klientom potrzebne są podkłady na materace, wysokiej jakości ręczniki hotelowe. Podkłady na materace, które posiadamy w wersji oddychającej jak i nieprzepuszczającej powietrza stanowią idealną ochronę materaca hotelowego. Aby zapewnić 100% zabezpieczenie materaca przed zabrudzeniami, w wersji specjalnej podkłady na materace możemy zaopatrzyć w system ochrony boków materaca, co dodatkowo wydłuża czas użytkowania materaca, jak i zmniejsza koszty ewentualnego prania. Podkłady na materace możemy wykonać w bardzo złożonej konfiguracji łącząc ze sobą różne materiały. Patrząc na walory estetyczne, dotyku możemy zaproponować je w wersji frotowej, flanelowej, podwójnej i potrójnej. Firma Morfeusz jest w stanie wykonać podkłady na materace, które zdołają sprostać wszystkim wymaganiom obiektów hotelowych, jak i potrzebom klienta indywidualnego. Pościel hotelowa, jak i pościel ekskluzywna - mamy możliwość wykonania jej, dzięki doświadczonej załodze według indywidualnych potrzeb. Pościel hotelowa może cieszyć oko bogatą paletą deseni (kratki, paski), ale jednocześnie gwarantuje najwyższą jakość, której synonimami są – odpowiednia gramatura, wysoka gęstość tkanin, skład tkanin (bawełna, mieszanki poliestrowo-bawełniane).