Linia produktów dla Hoteli i Restauracji

DEKORACJA HOTELOWA, RESTAURACJI, GASTRONOMII


Firma Morfeusz jest jedną firmą z przeszło 30 letnią historią, w trakcie tego czasu daliśmy się poznać jako profesjonaliści, dzięki indywidualnemu podejściu, współpracy z architektami, dekoratorami, o uznanej renomie. Dekoracja hotelowa, dekoracja restauracji, dzięki profesjonalnemu parkowi maszynowemu, doświadczonej załodze, będzie realizowana, że wymagający projekt sprawi, że aranżacja będzie wyjątkowa.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom jesteśmy w stanie zaoferować dekorację restauracji, dekorację hotelu, pokoju hotelowego, czyli:

- dekoracje okna
- dekorację łóżka
- dekorację stołu

Dekoracja hotelowa jest bardzo istotnym elementem każdego obiektu, dlatego w tym zakresie współpracujemy z wiodącymi producentami w Europie, dzięki czemu zaoferować możemy szeroki wachlarz tkanin żakardowych, barwionych, czy drukowanych. W przypadku dekoracji okna mamy możliwość pełnego spektrum wykonania, takie jak zasłony, blackouty, lambrekiny, roletki rzymskie, rolety materiałowe, zwijane plisy. Asortyment w wykonaniu ustalanym bezpośrednio z klientem. Może on być gładki, wzorzysty, w wykończeniu zwykłym jak i niepalnym ze stosownymi atestami. Dekoracja hotelowa, a co za tym idzie proponowane przez nas firany, tkaniny dekoracyjne sprawią, iż spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających. Szeroki wachlarz, asortymentu tkanin, sprawia, że zarówno dekoracja hotelowa, dekoracja salonu, dekoracja domu nie stanowi dla nas przeszkody.

Obsługa, jaką zapewniamy realizowana, jest w paru krokach, dzięki czemu kompleksowo jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję, zadanie. Zaczynamy od poznania potrzeb w trakcie wywiadu, następnie przygotowujemy projekt, po akceptacji zabieramy się za wizualizacje wnętrz. Następnie po finalnym uzgodnieniu wszystkich, nawet najmniejszych detali realizujemy dostawę, montaż, karniszy, szyjemy firany, zasłony, narzuty oraz innych artykuły dekoracyjne, które uzgodniliśmy. Jako firma o przeszło 30 letnim doświadczeniu stosujemy wyłącznie sprawdzone, nowoczesne, funkcjonalne rozwiązania projektowe dostosowane do potrzeb i możliwości klienta, tak aby efekt finalny spełnił oczekiwania. Jesteśmy producentem: dekoracji okiennych, bielizny stołowej, łazienkowej i pościelowej. Mamy możliwość uszycia rolet rzymskich, austriackich, plisowanych, prostych, z doszywką, obrusów, pokrowców na krzesła, falban, narzut na łóżka. Dekoracja hotelowa, dekoracja restauracji to linia produkcji która wykonujemy pod indywidualne potrzeby, „szyte na wymiar” . Mając na uwadze koszty zawsze dopasowujemy rozkrój tkanin w taki sposób, aby był on optymalny, jak najniższy.

Dekoracja hotelowa jaką z profesjonalnym doradca zaoferujemy zaspokoi nawet najbardziej wybredne oczekiwania.