Linia produktów dla Hoteli i Restauracji

DO SPA


Część SPA, jako strefa relaksu, jest ważna częścią obiektu hotelowego. W dziedzinie spa proponujemy szeroki wachlarz interesujących produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających osób. Produkty cechuje miedzy innymi wyjątkowa zdolność pochłaniania wody oraz wytrzymałość na użytkowanie.

Kolejnym ważnym elementem są szlafroki do spa, w języku hotelowym nazywane często płaszczem kąpielowym. Szlafroki do spa, domu, niezależnie czy posiadasz hotel 3*, 4*, 5*, jesteś klientem indywidualnym, który oczekuje unikatowego podejścia, jako producent jesteśmy w stanie wykonać, szlafroki do spa, jak i domu według Twoich indywidualnych potrzeb, tak aby szlafrok do spa sprostał wymaganiom Twoim jak i Twoich gości, aby czuli się wyjątkowo. Wieloletnie doświadczenie jako producent i sprawdzony partner pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dużą ilość rozwiązań, ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Warto również wspomnieć, że szlafroki do spa mogą być wykonany jako szlafrok frotte w formie kimona, z szerokim szalem, z kieszeniami, bez kieszeni, z kapturem lub bez. Szczególnie miękki szlafrok do spa, wykonany z weluru, lub wykonany jako szlafrok waflowy, może być ciekawą propozycja dla wymagających obiektów SPA, jak i klientów indywidualnych. Możemy również zaproponować lekki i bardzo puszysty szlafrok do spa wykonany z mikro-fibry. Z paskiem i kieszeniami stanowi idealne rozwiązanie dla osób dla których wrażenia na dotyk są bardzo istotne. Również warto wspomnieć, że posiadamy w asortymencie również togi, Pareo. Są one interesującą propozycją i produktów spa. Pareo służące do owijania wokół ciała, szyte w naszej firmie, pozwala zagwarantować najwyższą jakość i staranność wykonania. Mogą być z tych samych tkanin, co szlafroki do spa, jak również możemy je uszyć z tkanin o wysokiej jakości, nieprześwitujących, miękkich zapewniających wysoki komfort użytkowania.

Ważnym elementem strefy są ręczniki hotelowe, które w odmianie dla strefy spa są w stanie sprostać odpornością na zabrudzenia, odbarwienia (także od chloru) i inne uszkodzenia. W asortymencie dedykowanym dla części spa posiadamy ręczniki hotelowe w wersji SPA. Staramy się zapewnić ich bogaty wybór, oferując różne formy zarówno w kwestii tkaniny, tłoczenia, deseniu, bogatej palety barw czy też różnej opcji gramatur i sposobów ich wykończenia. Ręczniki hotelowe, które co dla zasady mogą być wykonane w podobny sposób jak dla strefy SPA. Szeroka gama kolorów, deseni, gramatur, a przede wszystkim rzadko spotykana możliwość prania w temperaturze 90 0C czyni z nich produkt, który sprosta wysokim wymaganiom.

Ręczniki hotelowe, bez znaczenia czy w wersji SPA, czy do pokoju, po konsultacji z naszym doradcą będą służyły na bardzo długi okres.

Zamykając listę produktów z dziedziny spa, warto wspomnieć, że jako producent mamy możliwość wykonania pod indywidualne potrzeby między innymi: prześcieradła na łóżka zabiegowe. Sprostają one najbardziej wymagającym potrzebom, pod względem wyglądu funkcjonalności. Tworzymy je z tkanin, o najwyższej jakości, zwracając uwagę na detale, z których powstają.