Linia produktów dla Hoteli i Restauracji

DLA RESTAURACJI


Dobrze wyglądająca restauracja to między innymi dekoracja okienna, wygląd stołu, krzesła, które w sposób unikatowy podkreślą atmosferę miejsca i zachęcą nas, abyśmy zatrzymali się. Nie może oczywiście przy tym zabraknąć serwety na stół, po którą klient sięga najczęściej szybciej, zanim otrzyma posiłek.

Pokrowce na krzesła są tak samo istotne jak obrusy do restauracji, serwety na stół, jako elementy dopełniające wystrój wnętrza, podkreślające charakter miejsca, w którym jesteśmy. Idealnie połączone stanowią harmonie miejsca. Drobne detale jak serweta na stół potrafią nas przekonać, że miejsce w którym się znajdujemy stanowi o jego wyjątkowości.

Jako producent posiadający doskonale wyposażoną szwalnię, doświadczoną załogę, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu dzięki czemu pokrowce na krzesła, serwety na stół, obrusy do restauracji będą idealnie wyglądać. Szyjemy dla klientów, dla których drobny detal jest istotny, dlatego pokrowiec na krzesła wykonany jest z należytą starannością, a uszyte obrusy do restauracji gwarantują doskonały wygląd sali restauracyjnej.

Obrusy do restauracji to nad wyraz barwna i bogata część naszej produkcji jak i propozycji. Podstawą takiej galanterii stołowej są tkaniny, z których powstają poszczególne rozwiązania. Galeria tkanin restauracyjnych to przede wszystkim bogactwo kolorów, deseni, szerokości tkanin 325?, które pozwalają nam uszyć obrusy do restauracji z jednego kawałka tkaniny. Skład tkanin jakie możemy zaoferować na serwety na stół, czy obrusy do restauracji to bawełna, mieszanki poliestrowo-bawełniane i tkaniny poliestrowe. Obrusy do restauracji ponadto mamy możliwość wykonać z tkanin plamo-odpornych, nie gniotących się - w zależności od decyzji klienta. Bogata baza tkanin, które posiadamy na stanie magazynowym pozwala nam wykonać obrusy do restauracji, serwetki, bieżniki, pokrowce na krzesła, skirtingi, fartuchy kelnerskie sprostają wszystkim wymaganiom. Obrusy do restauracji, często musza być zabezpieczone, często nie tylko przed poplamieniem, ale również przed przemieszczaniem się ich, stąd w naszej ofercie posiadamy akcesoria takie jak – klipsy, taśmy. Dzięki tym rozwiązaniem ochrona stołu, nie stanowi problemu.

Nasza doświadczona załoga pozwala nam tworzyć asortyment, serwety na stół zarówno standardowy, jaki i uwzględniający indywidulane, jednostkowe rozwiązania, gdzie pokrowiec na krzesła, może przyjmować dowolne formy kształtu, koloru. 30 letnie doświadczenie pozwala nam podejmować trudne wyzwania, których się nie boimy. Branża restauracyjna, hotelarska docenia nas jako sprawdzonego partnera.